Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje. S jejich užitím souhlasím / nesouhlasím. Více informací.

O nás

Přinášíme VÁM největší výběr salonů a poskytovatelů služeb péče o tělo na celém území České republiky. Najdete zde profesionální salony krásy, nehtová studia, tetovací a piercingová studia, fitness a wellness centra, posilovny, solária, sportovní, relaxační a masážní centra a střediska a také specializovaná lékařská a léčebná pracoviště. Vyhledat salon můžete podle konkrétní lokality, podle požadovaných služeb nebo dalších kritérií, které si zadáte v hledání na úvodní straně.

Najít salon

Projekt Looklike slouží ke zprostředkování informací mezi salony a jejich zákazníky, kterým přináší výraznou přidanou hodnotu. Spolupracujeme s moderními salony a z této unikátní databáze Vám dokážeme vybrat to nejlepší ve Vašem okolí. A nejen to! Vždy budete mít k dispozici aktuální informace o nabídce služeb ve Vašem okolí, včetně dárkových poukazů a sezónních akcí které si zde můžete přímo objednat jako dárek pro Vaše blízké.

Služby Loklike jsou určeny všem, kteří si přejí získat sebevědomí, cítit se dobře nebo pocítit obdiv a úctu okolí. Looklike také využívají ti, kteří potřebují prestiž v zaměstnání, změnit svoji image nebo se zodpovědně starat o své tělo.

Na jednom místě můžete najít salon podle Vašeho přání a představy. Naši pracovníci, kteří Vám ochotně přináší kompletní informace o svých službách, cenách, akcích a práci Vám také rádi poradí, abyste byli spokojení se svou image.


Nenašli jste vhodný salon? Nebo potřebujete poradit?
INFOLINKA - volejte o radu.

Pokud jste nenašli salonu podle své představy nebo Vaše přání je individuálnější, tak nám zavolejte a naši proacovníci Vám rádi a ZDARMA nějaký doporučí.

Chcete změnu image a nevíte na který salon se obrátit?

Chci ZMĚNU

Pošlete nám co chcete změnit a mi Vám doporučíme salon, který to vyřeší za Vás...

Looklike je nejlepší místo pro splnění Vašich představ a skrytých přání........

zde nás můžete sledovat na facebooku